انگلیسیگفتگو با زبان آموزان موسسه

مصاحبه با خانم مژگان اکبرباقری زبان آموز سان راید انگلیسی

به درخواست زبان آموزان از گذاشتن تصویر و شماره تماس آنها معذوریم.

 

سر کار خانم مژگان اکبر باقری زبان آموز رشته زبان انگلیسی

– لطفا نحوه آشنایی تان را با انتشارات کلید موفقیت بفرمایید و اینکه چطور شد در کلید موفقیت ثبت نام کردید؟

با سلام خدمت شما مدیرموفق و استادان گرانقدر و پرتلاش انتشارات کلید موفقیت. نحوه آشنایی من از طریق تلگرام و تبلیغات انتشارات کلید موفقیت بود.

   – از شروع تا کنون فکر می کنید چقدر به دانش زبانتان اضافه شده است ؟

من قبلا در موسسات دیگری دوره های مختلف زبان انگلیسی را گذرانده بودم ولی با وجود این در انتشارات کلید موفقیت مطالب جدید بسیاری آموختم. در این موسسه، آموزش زبان، خیلی روان و سریع پیش می رود و مسئله بسیار مهم این هست که مطالب درسی در مورد مسائل و نیازهای مختلف روزمره هست که بسیار جامع به آنها پرداخته می شود. 

   – ویژگی های مثبت دوره جامع کلید موفقیت را بفرمایید.

به نظر من ایجاد گروه تعاملی در تلگرام برای دوره های مختلف، برنامه و مطالب درسی، تکالیف و رفع اشکال و از همه مهمتر آزمونها بسیار عالی هستند، وجود این ویژگیها زبان آموز را ترغیب به ادامه آموزش می کنند.  

– علاوه بر محتوای دوره ،آزمون ،طرح درس و رفع اشکال و … که در یک دوره غیر حضوری و حتی حضوری تا بحال وجود نداشته است ، نظرتان را درباره هر کدام از این امکانات بفرمایید.

محتوای دوره و موضوع درسها بسیار هوشمندانه انتخاب شده اند، مطالب بر حسب نیاز شرایط حاضر و با توجه به امکانات موجود در جامعه ما انتخاب شده اند، نحوه تدریس و مطالب درسها به گونه ای است که زبان آموز را تشویق به ادامه آموزش زبان می کند، یعنی اگر تنها با همان طرح و برنامه ای که برای زبان آموزان هماهنگ شده، پیش بروند، مطمئنا به راحتی می توانند زبان انگلیسی را سریعتر از آنچه تصور می کنند یاد بگیرند.

– چرا زبان انگلیسی را انتخاب کرده اید؟

دلیل اولی که زبان انگلیسی را انتخاب کردم این هست که عاشق زبان انگلیسی هستم. و دومین دلیل هم اینکه در شرکتی که  شاغل هستم نیاز شدید به زبان انگلیسی داشتم.

-خانم باقری ، شما توانستید به میانگین درصد  98% دست پیدا کنید .علت این موفقیت را لطفا توضیح دهید.

به نظرم نحوه آموزش، تدریس بسیار عالی استاد هادی که همراه با بعضی جملات شیرین که خستگی را از تن زبان آموز به در می کند، پیگیری و تشویق های پیاپی از سوی انتشارات کلید موفقیت، انگیزه اصلی من برای دستیابی به موفقیت بیشتر  هستند.

– بعد از زبان انگلیسی ، به چه زبان خارجه دیگری علاقمند هستید ؟

من زبان اسپانیایی را خیلی دوست دارم و خوشبختانه فرصت این را هم داشتم که بهمن ماه سال 94 در انتشارات کلید موفقیت ثبت نام کنم و این دوره را به پایان ببرم.

 –  به نظر شما چرا باید یک زبان خارجه یاد بگیریم؟

در این دنیا بایستی هر کس تا آنجا که برایش امکان دارد خودش را با علم و تکنولوژی جدید، به روز کند، به سرعت همه چیز در حال تغییر و پیشرفت هستند. آموزش زبان خارجه علاوه بر اعتماد به نفسی که در فرد ایجاد می کند و تاثیر مهمی که شرایط اجتماعیش دارد، فرد را با دنیای دیگری آشنا می کند و دنیا را از دریچه عظیمی از تحولات و تغییرات می نگرد.

       – آ یا  ضرب المثل ها و اصطلاحاتی که بر روی سایت قرار داده شده را مطالعه کرده اید ؟ و از آنها استفاده کرده اید؟

بله، من اخیرا متوجه این بخش شدم، ولی بسیار جالب و شیرین هست.

      –  از مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی ، بیشتر بر کدامیک از موارد تمرکز می کنید؟ لطفا توضیح دهید

 من سعی می کنم در زمینه گفتاری از کلمات و افعال به درستی استفاده کنم و بتوانم خیلی راحت منظورم را به شنونده انتقال بدم.

– حرف آخر برای زبان آموزانی که قصد دارند کلید موفقیتی شوند یا به تازگی شده اند

به نظر من بهترین جایی که می توان برای استارت و ادامه یک زبان به آن اعتماد کرد انتشارات کلید موفقیت هست که از ابتدا با زبان آموز همراه هستند تا درجات عالی. و یکی دیگر از مزایای آن، به روز بودن مطالب درسی با توجه به شرایط و نیاز جامعه هست.

برای تهیه پکیج زبان انگلیسی در 60 روز (سان راید) بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزش زبان انگلیسی

برچسب ها
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن