انگلیسیگفتگو با زبان آموزان موسسه

مصاحبه با آقای احمد سیاحی زبان آموز رشته زبان انگلیسی

به درخواست زبان آموزان از گذاشتن تصویر و شماره تماس آنها معذوریم.

 

جناب آقای احمد سیاحی زبان آموز رشته زبان انگلیسی در انتشارات کلید موفقیت، تحت نظارت استاد علی هادی هستند و آزمون ها را با میانگین درصد97% با موفقیت پشت سر گذاشته اند.جناب آقای سیاحی ، در انجام تکالیف بسیار پر تلاش هستند وبا طرح درس و برنامه ریزی پیش می روند. بدین صورت مصاحبه ای با ایشان ترتیب دادیم.

–    لطفا نحوه آشنایی تان را با انتشارات کلید موفقیت بفرمایید و اینکه چطور شد در کلید موفقیت ثبت نام کردید؟

با سلام، بنده توسط گروههای  مجازی با استاد هادی  مدیر انتشارات کلید موفقیت آشنا شدم و پس از عضویت در گروه زبان به یادگیری هرچه بیشتر زبان علاقمند شدم. به همین خاطر بسیار پیگیر گروههای تلگرامی و اینستاگرام ایشان شدم تا اینکه بالاخره فرصت شد در دوره جامع زبان انگلیسی شرکت کنم.

–  از شروع تا کنون فکر می کنید چقدر به دانش زبانتان اضافه شده است ؟

در حقیقت بنده از لحاظ Speakingو Listeningمشکل زیادی نداشتم ولی به لحاظ گرامری و دستور زبان، در حد ابتدایی بودم. لذا وقتی در این دوره شرکت کردم می توانم بگویم که از نظر گرامر به نتیجه دلخواه خودم رسیدم و همچنین توسط ویدیوهای مربوط به هر جلسه، بخش شنیداری و گفتاری را هم تقویت بخشیده ام. در کل بسیار تغییر کرده ام.

   –  ویژگی های مثبت دوره جامع کلید موفقیت را بفرمایید.

طرح درس عالی و منظم، پشتیبانی بسیار خوب و به موقع، پاسخگویی به سوالات از طریق گروههای تعاملی و حل تکالیف، ایجاد حس رقابت و یادگیری هرچه بیشتر زبان انگلیسی، آشنایی با فرهنگ زبان و اصطلاحات کاربردی در مناطق و کشورهای مختلف، و همچنین جذابیت دروس و فصل بندی آنها از مزایای این دوره به حساب می آیند.

– چقدر سعی می کنید با طرح درس و آزمون ها  هماهنگ باشید؟

حقیقت امر این است که بنده شاغل هستم. از این رو روزانه دو ساعت زبان انگلیسی تمرین می کنم و سعی می کنم اگر از برنامه عقب افتادم در اولین فرصت حتما آنرا جبران کنم تا در آزمون به نحو احسن شرکت کنم.

– علاوه بر محتوای دوره ،آزمون ،طرح درس و رفع اشکال و … که در یک دوره غیر حضوری و حتی حضوری تا بحال وجود نداشته است ، نظرتان را درباره این امکانات بفرمایید

به نظر من طرح درس بسیار عالی است و همچنین آزمونها و جزوه ها از لحاظ محتوایی خوب هستند.

–    هدفتان از مطالعه زبان انگلیسی چه چیزی می باشد؟

برای وارد شدن به دنیای اطلاعات باید حداقل سواد مطالعاتی را داشت. بنده با توجه به رشته تحصیلی و کمبود منابع فارسی برای آن بایستی به منابع انگلیسی رجوع کنم که الحمدلله با مطالعاتی که از قبل داشته ام و دوره جامع زبان انگلیسی که هم اکنون در آن حضور دارم، توانسته ام به این مهم دست یابم.

–    آیا به زبان خارجه دیگری علاقمند هستید ؟

بله، بنده به زبان آلمانی علاقه شدیدی دارم. زیرا معتقدم زبان علم و صنعت است

– بعد از این زبان اگر بخواهید زبان دیگری را فرا بگیرید ،کدام را انتخاب می کنید؟

به امید خدا پس از اتمام دوره جامع زبان انگلیسی، زبان آلمانی را فراخواهم گرفت. البته به زبان اسپانیایی هم علاقمندم ولی باید دید بعدا چه تصمیمی اخذ خواهد شد.

– چه میزان زبان انگلیسی در زندگی شما نقش دارد؟

با توجه به کار بنده، می توان گفت که زبان انگلیسی در 80 درصد کار من دخیل است. زیرا دائما در حال ترجمه و خواندن منابع غیر فارسی هستم. لذا اهمیت این زبان برای من بسیار زیاد است و برای همین ابتدا اقدام به یادگیری این زبان نمودم.

– حرف آخر برای زبان آموزانی که قصد دارند کلید موفقیتی شوند یا به تازگی شده اند

در آخر توصیه بنده به دوستان عزیز این است که حتما و حتما طبق طرح درس پیش بروند و فقط به جزوه اکتفا نکنند و سعی کنند زبان را جزیی از زندگی روزمره خود بدانند. کلید موفقیت به جرات راهی برای موفقیت و دستیابی به یادگیری زبان دلخواه شماست.

برای تهیه پکیج زبان انگلیسی در 60 روز (سان راید) بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

دوره آموزش زبان انگلیسی

مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن