اسپانیاییگفتگو با زبان آموزان موسسه

مصاحبه با خانم سیما رحمتی زبان آموز رشته زبان اسپانیایی

به درخواست زبان آموزان از گذاشتن تصویر و شماره تماس آنها معذوریم.

 

سر کار خانم سیما رحمتی زبان آموز رشته زبان اسپانیایی ، از نفرات برتر این رشته که با انتشارات کلید موفقیت،تحت نظارت استاد علی هادی همراه بودند و آزمون ها را با میانگین درصد80% با موفقیت پشت سر گذاشته اند.خانم سیما رحمتی ،طبق طرح درس پيش مي روند و پیگیر مطالب نیز می باشند. بدین صورت مصاحبه ای با ایشان ترتیب دادیم

 

– لطفا نحوه آشنایی تان را با انتشارات کلید موفقیت بفرمایید و اینکه چطور شد در کلید موفقیت ثبت نام کردید؟

 

از طریق یکی از دوستانم به وسیله تلگرام با کلید موفقیت آشنا شدم و پس از گوش دادن به یک جلسه تدریس توسط سرکارخانم مقصودلو به کلید موفقیت و زبان اسپانیایی علاقمند شدم.

– از شروع تا کنون فکر می کنید چقدر به دانش زبانتان اضافه شده است ؟

از شروع دوره تا کنون که حدودا 3ماه میگذرد احساس میکنم که خیلی پیشرفت کرده ام و این مورد باعث خوشحالی من شده است  و حتی در روحیه من تاثیر زیادی داشته است .همچنین از نظر شنیداری زبان اسپانیایی بسیار مشکل داشتم ،ولی با شرکت در این دوره ها تا حد زیادی مشکل من برطرف شد.

 

– ویژگی های مثبت دوره جامع کلید موفقیت را بفرمایید

سهولت در تدریس ، بدین معنی که استاد بسیار ساده و با حوصله تدریس می کنند. علاوه بر این پیگیری مستمر و همیشگی پشتیبانان کلید موفقیت و پاسخگویی سریع و به موقع سوالات و پیام های تشویق آمیز که همیشه امیدی تازه در من ایجاد می کند.

 

– چقدر سعی می کنید با طرح درس هماهنگ باشید؟

من هر روز سعی می کنم با طرح درس هماهنگ باشم ولی به علت اینکه شاغل هستم در برخی از مواقع ممکن است از طرح درس عقب بمانم که در روزهای دیگر سعی میکنم به طرح درس برسم و هماهنگ شوم.

 

– علاوه بر محتوای دوره ،آزمون ،طرح درس و رفع اشکال و … که در یک دوره غیر حضوری و حتی حضوری تا بحال وجود نداشته است ، نظرتان را درباره هر کدام از این امکانات بفرمایید.

محتوای دوره خیلی خیلی عالی و کامل است.آزمونها نیز از نظر محتوایی بسیار خوب هستندو از لحاظ رفع اشکال ،پشتیبانان همیشه پاسخگو نیز بوده اند.

 

– هدفتان از مطالعه زبان اسپانیایی چه چیزی می باشد؟

به نظر من زبان اسپانیایی فقط متعلق به یک کشور خاص نیست و زبان رسمی بسیاری از کشورها نیز می باشد. و از طرف دیگر برای ارتباط با اقوام خود که اسپانیایی زبان هستند ، نیز زبان اسپانیایی را انتخاب کردم

– به نظر شما چرا باید یک زبان خارجه یاد بگیریم؟

من همیشه علاقه داشتم که بتوانم به یک زبان جدید صحبت کنم .از این جهت که بتوانیم با افراد دیگر ارتباط برقرار کنیم ،یادگیری زبان الزامییست. و به نظر من زبان جدید ، یک زندگی جدید است.

 

– بعد از زبان اسپانیایی  ، به چه زبان خارجه دیگری علاقمند هستید ؟ وچرا؟

به زبان ایتالیایی نیز علاقمند هستم ، به دلیل اینکه این زبان بسیار نزدیک به زبان اسپانیایی می باشد.

 

 

– حرف آخر برای زبان آموزانی که قصد دارند کلید موفقیتی شوند یا به تازگی شده اند

در آخر توصیه من به کسانی که قصد دارند به کلید موفقیت بپیوندند این است که هر چه سریعتر ثبت نام کنند و مطمئن باشند که ضرر نمی کنند و نیز افرادی که ثبت نام کرده اند سعی کنند با طرح درس هماهنگ باشند و در این راه به هیچ عنوان نا امید نشوند ، و واقعا همیشه حسرت می خورم که ای کاش با کلید موفقیت زودتر آشنا می شدم.

 

برای تهیه پکیج زبان اسپانیایی در 60 روز (سان راید) بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزش زبان اسپانیایی

مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن