انگلیسیگفتگو با زبان آموزان موسسه

مصاحبه با آقای مهرداد بشنام زبان آموز رشته زبان انگلیسی

به درخواست زبان آموزان از گذاشتن تصویر و شماره تماس آنها معذوریم.

 

جناب آقای مهرداد بشنام زبان آموز سان راید زبان انگلیسی ، از نفرات برتر این رشته درانتشارات کلید موفقیت،تحت نظارت استاد علی هادی هستند و آزمون ها را با میانگین درصد85% با موفقیت پشت سر گذاشته اند.آقای مهرداد بشنام ، باتوجه به مشغله كاري خيلي جدي و  پيگير درسها را مطالعه ميكنند و دقيق و برنامه ريزي شده درسها را با موفقیت پشت سر می گذارند. بدین صورت مصاحبه ای با ایشان ترتیب دادیم

– لطفا نحوه آشنایی تان را با انتشارات کلید موفقیت بفرمایید و اینکه چطور شد در کلید موفقیت ثبت نام کردید؟

نحوه آشنایی من با انتشارات کلید موفقیت از طریق یکی از دوستانم بود . و واقعا بسیار خوشحال هستم که با انتشارات کلید موفقیت آشنا شدم و در آن ثبت نام کردم.

   – از شروع تا کنون فکر می کنید چقدر به دانش زبانتان اضافه شده است ؟

برای من از نظر گرامر و دسته بندی اطلاعات به صورت موضوعی بسیار مفید بوده است و تا به الان بسیاری از مشکلاتم در زبان انگلیسی برطرف شده است و امیدوارم بتوانم به تسلط کامل برسم.

   – ویژگی های مثبت دوره جامع کلید موفقیت را بفرمایید

از ویژگی های مثبت دوره که موارد بسیار زیادی را می توان نام برد . ولی به نظر من یکی از بهترین ویژگی ها، دسته بندی مطالب و نحوه شروع مطالب بوده است ، که واقعا نکات خیلی جالب و مهمی را استاد هادی مطرح کرده اند.

– چقدر سعی می کنید با طرح درس هماهنگ باشید؟

به علت مشغله کاری  و نداشتن وقت خیلی آزاد  ،هنوز خیلی نتوانستم با طرح درس هماهنگ شوم .البته به نظر خودم این مورد اشتباه است. ولی تا جایی که بتوانم درس های عقب افتاده را مرور می کنم.

– علاوه بر محتوای دوره ،آزمون ،طرح درس و رفع اشکال و … که در یک دوره غیر حضوری و حتی حضوری تا بحال وجود نداشته است ، نظرتان را درباره هر کدام از این امکانات بفرمایید.

به نظر من طرح درس و آزمون ها در سطح خوب و متعادل برگزار می شوند. واینکه اگر در مورد رفع اشکال ها بحث و گفتگو شود می توان مورد بسیار خوبی باشد.

– هدفتان از مطالعه زبان انگلیسی چه چیزی می باشد؟

دانش زبان انگلیسی باعث می شود که بتوانیم با کشور های دیگر ارتباط برقرار کنیم و با فرهنگ آن کشورها آشنا شویم  ، برای همین در حوزه کاری من بسیار مهم و مفید می باشد.بنابراین می خواهم به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنم.

– بعد از زبان انگلیسی ، به چه زبان خارجه دیگری علاقمند هستید ؟

به جز زبان انگلیسی ، به زبان فرانسه و آلمانی نیز علاقه دارم.

 –  به نظر شما چرا باید یک زبان خارجه یاد بگیریم؟

برای یادگیری زبان خارجه ، هر کس می تواند دلیل خاصی داشته باشد. ولی از نظر من سفر کردن به کشور های دیگر و ارتباط برقرار کردن با افراد آن جامعه  می تواند دلیل یادگیری یک زبان خارجه باشد

– حرف آخر برای زبان آموزانی که قصد دارند کلید موفقیتی شوند یا به تازگی شده اند

هیچ وقت برای شروع کردن و یاد گرفتن دیر نیست و فقط باید خواست و شروع کرد.

برای تهیه پکیج زبان انگلیسی در 60 روز (سان راید) اینجا کلیک کنید

برچسب ها
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن