انگلیسیگفتگو با زبان آموزان موسسه

مصاحبه با آقای علی پژوهان زبان آموز زبان انگلیسی

به درخواست زبان آموزان از گذاشتن تصویر و شماره تماس آنها معذوریم.

 

جناب آقای علی پژوهان زبان آموز رشته زبان انگلیسی ، از نفرات برتر این رشته که  با انتشارات کلید موفقیت،تحت نظارت استاد علی هادی همراه بودند و آزمون ها را با میانگین درصد75% با موفقیت پشت سر گذاشته اند.آقای علی پژوهان، بسیار پیگیر مطالب هستند و تمامی آزمونها و تکالیف را انجام می دهند . از این رو مصاحبه ای با ایشان ترتیب دادیم

 

 – لطفا نحوه آشنایی تان را با انتشارات کلید موفقیت بفرمایید و اینکه چطور شد در کلید موفقیت ثبت نام کردید؟

من دریکی از کانال های  تلگرام با کلید موفقیت آشنا شدم و با مطالعه و گوش کردن به فایل‌های صوتی به این روش یادگیری علاقه مند شدم و ثبت نام کردم

 

  – از شروع تا کنون فکر می کنید چقدر به دانش زبانتان اضافه شده است ؟

دوستان اطلاع دارند که ما تمامی این مطالب رو  در سالهای قبل در مدرسه و دانشگاه  مطالعه کرده ایم ،  ولی نه به صورت منسجم بنابراین من فکر میکنم تو این چند ماه خیلی بیشتر از گذشته  زبان  انگلیسی یادگرفته ام.

 

   – ویژگی های مثبت دوره جامع کلید موفقیت را بفرمایید .

مهمترین ویژگی کلید موفقیت ، تدریس به صورت جامع وبراساس طرح درس وآ زمون های دوره ای و پیگیری پشتیبان ها در چگونگی پیشرفت درسی واینکه زبان آموزان به حال خود رها نمی شوند.

 

– چقدر سعی می کنید با طرح درس هماهنگ باشید؟

من تمام تلاشم براین است که طبق طرح درس پیش بروم چون معتقدم با این روش،  ازانباشته شدن  دروس جلوگیری میشود و زبان آموز  از یادگیری زبان  نا امید  نمی شود

 

– علاوه بر محتوای دوره ،آزمون ،طرح درس و رفع اشکال و … که در یک دوره غیر حضوری و حتی حضوری تا بحال وجود نداشته است ، نظرتان را درباره هر کدام از این امکانات بفرمایید.

محتوا بسیار جامع و مفید گردآوری شده و آزمون های دوره ای نیز  می تواند انگیزه ای باشد برای مرور دوباره مطالب. ورفع اشکال توسط اساتید یک دلگرمی مضاعفی را به زبان آموزان  می دهد که دست ازتلاش برندارند و در همین جا فرصت رو مغتنم می دانم واز همکاری و زحمات اساتید متشکرو سپاسگزارم .

 

– هدفتان از مطالعه زبان انگلیسی چه چیزی می باشد؟

هدف اصلی یادگیری زبان است. درکنار آن استفاده از فرصتها واینکه این یادگیری خودش عاملی خواهد بودبرای پیشرفت بیشترولذت بردن بیشتر از زندگی .

 

– بعد از زبان انگلیسی ، به چه زبان خارجه دیگری علاقمند هستید ؟

اسپانیولی

 

 –  به نظر شما چرا باید یک زبان خارجه یاد بگیریم؟

دنیای امروز دنیای ارتباطات  می باشد . و تنها راه ارتباطی  افراد با  دنیای خارج  دانستن زبان بین الملل هست به نظر من در دنیای امروز اگر کسی زبان ارتباط بین المللی را نداند  بیسواد محسوب می شود . درک این مفهوم زمانی میتونه خودش را  نشون بدهد  که شما مسافرت به خارج از کشورداشته باشید

 

– حرف آخر برای زبان آموزانی که قصد دارند کلید موفقیتی شوند یا به تازگی شده اند

دوستانی که تازه شروع کردند با تلاش و جدیت کارو دنبال کنند اولش شاید یکم سخت به نظر برسد ولی با گذشت زمان این موضوع جای خودش را  به یک لذت میده بطوری که اگه شما یک روز مطالعه نداشته باشید احساس خواهید کردکه یه چیزی کمه تو زندگی روزمره بنابراین این راه و ادامه بدین پیوسته مطالعه کنید و طبق طرح درس پیش بروید .قطعا موفقیت از آن ما خواهد بود .

سپاسگزارم

برای تهیه پکیج زبان انگلیسی در 60 روز (سان راید) بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

دوره آموزش زبان انگلیسی

مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن